Історико-краєзнавчий музейний комплекс

У пошуках й трудах проходять дати,
Як поклик до натхнення і завзять.
Нам є пишатись чим і що згадати....

Нам 50 років

1920-1970

    В 1970 році Новочорторийський ветзоотехнікум відзначив свій поважний півстолітній ювілей. Це були роки наполегливої роботи, пошуків, творчих ідей, випробувань на міцність. За п’ять десятиліть наш навчальний заклад довів, що здатний іти вперед навіть у найскладніші часи, готовий вирішувати найважчі завдання, не зупинятися на досягнутому, прямувати до нових вершин.

   На урочисте свято були запрошені колеги, випускники минулих років, для яких була організована концертна програма. Особливо запам’ятався спортивно-акробатичний виступ студентів під керівництвом викладачів фізвиховання Карпюка Миколи Степановича та Тувенде Тамари Миколаївни.

Нам 75 років

1920-1995

  75 – річчя Новочорторийського радгоспу-технікуму – ще одна точка відліку  успіхів, здобутків і перемог. До цієї знаменної дати навчальний заклад ішов довгою дорогою наполегливої праці багатьох поколінь досвідчених, яскравих, талановитих особистостей, зберігаючи освітній потенціал та багаторічні традиції, продовжуючи надавати студентам якісні знання, з гордістю та надією дивлячись в майбутнє.

  А попереду були нові плани, задуми, ідеї, які під силу виконати потужному педагогічному колективу, що продовжував і надалі сіяти зерна знань, мудрості та добра.