Історико-краєзнавчий музейний комплекс

   Усякий перехід з небуття в буття — це творчість, і, отже, створення будь-яких творів мистецтва й ремесла можна назвати творчістю, а всіх творців — їхніми творцями.
                                     Платон

   Поема в дереві

  Олександр БИСТРИЦЬКИЙ – викладач агрономічних дисциплін коледжу, майстер рельєфного різьблення, автор картин та ікон. Його роботи, виконані в техніці плоско-виїмчаста церковна різьба по дереву (ікони, хрести, іконостаси), спонукають нас до роздумів над глибинним осмисленням  українського буття.
  В кожну роботу  майстер вселяє свою душу і фантазію, тому всі його роботи  вирізняються довершеністю. Він створив багато картин на релігійну тематику, за мотивами творів Тараса Шевченка. 
  Сьогодні  в доробку Олександра нараховується близько 50 творів. Впродовж останніх років кращі роботи розійшлися в якості дарунків серед колег та друзів.
   Окремі роботи експонуються в  музеї історії коледжу.

     Краса і добро рятує світ

  Анастасія ЯКИМЕЦЬ, випускниця нашого коледжу, надзвичайно талановита майстриня, неординарна особистість, дивовижні роботи якої не перестають дивувати та захоплювати.  Завжди виділялась творчим підходом і креативністю, була активною, розвивалась під впливом традицій рідного краю, помічала і зачаровувалась красою, передаючи всі почуття й спостереження через живопис. Опанувала різні техніки живопису – акварель, гуаш, олія, пастель. В музеї коледжу збереглися роботи в цих техніках.

  Анастасія виготовляє тематичні креативні прикраси та неповторні художні шедеври – підсвічники, вази з використаних скляних пляшок. Тематика малюнків різна. Анастасія розповідає, що люди, які евакуювалися за кордон, замовляють у неї підсвічники із зображенням рідних міст.

Виставка традиційної ручної вишивки до Всесвітнього дня вишиванки

Я рідний край та мову солов’їну
У вишивку свою вплела, в нитки.
Я прославляю рідну Україну,
Яскраві вишиваючи квітки.