Історико-краєзнавчий музейний комплекс

   Минають роки…

 Але незмінною залишається головна мета навчального закладу – підготовка висококваліфікованого спеціаліста, становлення людини, громадянина, патріота, інтелектуально- розвиненої, духовно і морально зрілої особистості.

ЕТАПИ СТАНОВЛЕННЯ КОЛЕДЖУ

  Новочорторийський технолого-економічний фаховий коледж разом з країною пройшов складний історичний шлях становлення, розвитку, організаційних перебудов відповідно до вимог часу.

  Це був довгий шлях невтомної і натхненної  праці  не одного покоління досвідчених, мудрих людей, які готували висококваліфікованих спеціалістів для аграрної галузі, шлях утвердження своїх принципів, пошуків, звершень, зростання та примноження здобутків, це і історичне минуле, і бурхливе сьогодення, і віра в майбутнє освіти України.   

  Проходили роки, змінювались покоління студентів і викладачів, але незмінним залишався високий творчий потенціал колективу, прагнення примножити добрі традиції, гордість за свій навчальний заклад, за наших випускників.

  За роки  існування  коледжу багато людей залишили добрий слід на його сторінках.  Захоплюємося талановитими особистостями: студентами, викладачами, випускниками коледжу. Адже історію творять люди – люди закохані в свою працю, свій край, державу.

   Колектив  коледжу осмислює свою історію, живе насиченим сьогоденням, визначає перспективи на майбутнє. Задля цього працює творчо, має грандіозні плани для розвитку та  постійно удосконалює процес підготовки  фахівців . Адже хто як не українці знають як це – попри все навчатися, творити, зберігати і передавати традиції.

 

СТОРІНКИ ІСТОРІЇ В СВІТЛИНАХ

    Закінчився літопис багатої та яскравої 100-літньої історії нашого навчального закладу, а попереду – нові й важливі завдання у шляхетній справі навчання та виховання фахівців нової формації, нові сторінки історії…
а в них – нові події, факти, люди…
Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України № 446 від 25 березня 2020 року Новочорторийський державний аграрний технікум перейменовано в Новочорторийський технолого-економічний фаховий коледж.
  Вже Новочорторийський технолого-економічний фаховий коледж буде далі творити свою історію,
сміливо йти вперед, вчитися, вчити, творити!
Йдемо разом до нових перемог на благо України!